EQUIP


Organització:

Direcció del Festival: Fran Mateu
Subdirecció del Festival: Mario-Paul Martínez Fabre
Direcció del Congrés: Mario-Paul Martínez Fabre i Fran Mateu
Direcció de l’equip audiovisual: Damià Jordà Bou
Direcció de l’esdeveniment en línia: Francisco Cuéllar Santiago

 

Comité Organitzador del Congrés:
Dr. Vicente Javier Pérez Valero
Dr. Damià Jordà Bou
Prof. Fernando Fernández
Dra. Lourdes Santamaría Blasco
Dr. Guillermo López Aliaga
Prof. Arly Jones
Dra. Johanna Caplliure Moreno
Dr. Francisco Cuéllar Santiago
Prof. Elisa Martínez

 

Comité Científic del Congrés:
President del Comité Científic: Dr. Mario-Paul Martínez Fabre (Universitat Miguel Hernández)
President del Comité Científic: Dr. Vicente Barón (Universitat Politècnica de València)
Catedràtica Tatiana Sentamans Gómez (Universitat Miguel Hernández)
Catedràtic Daniel Pablo Tejero Olivares (Universitat Miguel Hernández)
Dr. Jeffrey Andrew Weinstock (Central Michigan University, USA)
Dra. Ester Alba Pagán (Universitat de València)
Dr. David Roas Deus (Universitat Autònoma de Barcelona)
Dra. Carmen García Muriana (Universitat Miguel Hernández)
Dr. Vicente Javier Pérez Valero (Universitat Miguel Hernández)
Dra. Lise Lerichomme (Universitat de Picardie Jules Verne d’Amiens, França)
Dr. Víctor Del Río García (Universitat de Salamanca)
Dra. Lorena Amorós Blasco (Universitat de Múrcia)
Jasper Vrancken (Lucca School of Arts, Bèlgica)
Catedràtica María José Zanón (Universitat Miguel Hernández)
Dr. Jordi Ojeda Rodríguez (Universitat de Barcelona)
Dra. Laura Cilento (Universitat Nacional de Llomes de Zamora, l’Argentina)
Dr. Erik Bordeleau (Universitat de Mont-real, el Canadà)
Dra. Gabriela Cordone (Universitat de Lausana, Suïssa)
Dr. Fran Mateu (Universitat Miguel Hernández)
Dra. Lourdes Santamaría Blasco (Universitat Miguel Hernández)
Dra. Sylvia Lenaers Cases (Universitat Politècnica de València)
Dr. Jonay Nicolas Cogollos van der Confronten (Universitat Politècnica de València)
Dr. Juan F. Martínez Gómez d’Albacete (Universitat Miguel Hernández)
Beatriz Higón (Universitat Politècnica de València)
Dr. Alfonso Sánchez Luna (Universitat Miguel Hernández)
Dra. Audrey Louyer-Davo (Universitat de Reims, França)
Dr. Francisco Cuéllar Santiago (Universitat Miguel Hernández)
Dra. Anna Boccuti (Universitat de Torí, Itàlia)
Dr. Joaquín Juan Penalva (Universitat Miguel Hernández)
Dra. Susana Guerrero Sempere (Universitat Miguel Hernández)
Dr. Javier Moreno Pérez (Universitat Miguel Hernández)
Dr. Guillermo López Aliaga (Universitat Miguel Hernández)

 

Comité Editorial del Congrés:
President del Comité Editorial: Dr. Vicente Javier Pérez Valero (Universitat Miguel Hernández)
Catedràtica Tatiana Sentamans Gómez (Universitat Miguel Hernández)
Catedràtica María José Zanón (Universitat Miguel Hernández)
Dr. Vicente Barón (Universitat Politècnica de València)
Dra. Carmen García Muriana (Universitat Miguel Hernández)
Dra. Lourdes Santamaría Blasco (Universitat Miguel Hernández)
Dr. Guillermo López Aliaga (Universitat Miguel Hernández)
Dra. Johanna Caplliure (Universitat Miguel Hernández)
Dr. Juan F. Martínez Gómez d’Albacete (Universitat Miguel Hernández)
Beatriz Higón (Universitat Politècnica de València)
Miguel Herrero Herrero (UNED/ Productora cinematogràfica Cinestèsia)
Dr. Víctor Del Río García (Universitat de Salamanca)
Dra. Lorena Amorós Blasco (Universitat de Múrcia)
Dr. Mario-Paul Martínez Fabre (Universitat Miguel Hernández)
Dr. Fran Mateu (Universitat Miguel Hernández)
Dra. Lise Lerichomme (Universitat d’Estrasburg, França)
Dr. Damià Jordà Bou (Universitat Miguel Hernández)
Jasper Vrancken (Lucca School of Arts, Bèlgica)
Michelle Copmans (Universitat Catòlica de Lovaina, Bèlgica)

 

Jurat Internacional de Selecció i Qualificació dels Curtmetratges:
Adriana Gil
Beatriz Galiano
Michelle Lucy J. Copmans
Matías Sánchez
Joan Martín Giménez
Mario-Paul Martínez Fabre

 

Producció:
Nagore Moreno
Adrián Piqueras
María Candela
Manel Fornés
Macarena Martínez
Fran Moreno

 

Vídeo:
Carlos Belda (càmera)
Rebeca Nieto (càmera)
Alejandro Frías (son)
Julian Muñoz (postproducció)
Marina Pérez (postproducció)

 

Documentació Fotogràfica: Javier Robles

Cartelleria: Joan Martín Giménez

Disseny i Maquetació: Vicente Javier Pérez Valero

Identitat visual gràfica: Mario-Paul Martínez Fabre

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies